Mazamed - producent podnośników dla osób niepełnosprawnych.

sklepwitryna

IMG 20190128 094553

IMG 20190128 094536

podnos sklep

wystawa

sklep schodołazy

 IMG 20190226 102251 1

 

Oferujemy szeroką gamę podnośników jezdnych i ściennych, które można dowolnie doposażać o niezbędne opcje jak ramię do pionizacji, ramię samochodowe. Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb klientów nasze podnośniki stają się „szyte na miarę” i stanowią niezbędny atrybut lepszej codzienności dla osób niepełnosprawnych.Podnośniki MEVA stanowią wyposażenie domów, mieszkań ale również szpitali, placówek opiekuńczych i oddziałów rehabilitacji.
Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a wszelkie komponenty  znajdują się w naszej regularnej ofercie.
Nasz zespół to osoby związane od kilkunastu lat z rynkiem sprzętu rehabilitacyjnego.  Posiadamy  niezbędne doświadczenie w doborze odpowiednich produktów oraz nawiązywania pozytywnych relacji z klientem. Możecie Państwo liczyć na nasz profesjonalizm i indywidualne podejście.
Naszym „konikiem” jest likwidacja barier architektonicznych i w tej dziedzinie oferujemy również wszystkie inne typy podnośników: sufitowe, wannowe ale również schodołazy wszystkich typów, krzesełka schodowe, wózki inwalidzkie elektryczne, ręczne, łóżka rehabilitacyjne, materace p/odleżynowe i wiele innych.
Zapewniamy również serwis i naprawy sprzętu rehabilitacyjnego oraz wypożyczalnię łóżek i schodołazów.