Oferta naszej firmy obejmuje wysokiej jakości elektryczny podnośnik Meva transportowo-kąpielowy z komfortowym siedziskiem, który został zaprojektowany w ten sposób, aby ułatwiać przenoszenie osób niepełnosprawnych na łóżko, wózek oraz do wanny. Znajdzie on zastosowanie zarówno w warunkach domowych, jak również na oddziałach szpitalnych, w ośrodkach rehabilitacji oraz w domach opieki. Prezentowany podnośnik Meva wyróżnia się wyjątkowo małymi gabarytami i jest obsługiwany przy pomocy pilota, pozwalając w łatwy i bezpieczny sposób zadbać o osobę niepełnosprawną.

Elektryczny podnośnik transportowo-kąpielowy z siedziskiem stanowi w pełni innowacyjne rozwiązanie, które bez problemu można dostosować do potrzeb każdego domu, mieszkania czy placówki użyteczności publicznej. Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie podnośniki Meva to wysokiej klasy konstrukcje, które doskonale sprawdzą się do pielęgnacji pacjentów z ograniczeniami ruchowymi, zapewniając szybki montaż i niezawodne, bezawaryjne działanie przez długi czas


wfoto 4844meva małe    wfoto 4826mevaa małe

 

linak

WYPOSAŻENIE:
elektryczne ramię nośne
siłowniki LINAK gwarantujące płynne i bezproblemowe działanie pilot na elastycznym kablu
przycisk awaryjny Stop
awaryjne ręczne opuszczanie w dół
możliwość rozszerzenia przedniej części podstawy nośnej
blokowane tylne koła
lekka konstrukcja
koła 100 mm lub 75 mm

DANE TECHNICZNE:
wysokość podnośnika 115
szer. podstawy jezdnej złożonej 54
szer. podstawy jezdnej rozłożonej 103
długość podstawy jezdnej 98
wys. podst. jezdnej licząc od podłogi 11
zakres pracy orczyka 55-173
udźwig 130 kg

Każdy Podnośnik serii MEVA w komplecie zawiera jedno siedzisko do wyboru. Rodzaje dostępnych siedzisk znajdziesz w dziale "Akcesoria do podnośników" Wszystkie akcesoria, części zamienne i podzespoły znajdują się w naszej regularnej ofercie.

                                                                                                            RYS TECHNICZNY PODNOŚNIKA MEVA

meva tech2