Wykonany z zastosowaniem wysokiej jakości komponentów podnośnik Meva Lifter jest zaawansowanym technologicznie urządzeniem zawieszonym na specjalnym zawiasowym mocowaniu ściennym, którego podnoszenie i opuszczanie odbywa się za pomocą pilota sterującego. Podnośnik został wyposażony w wygodne i uniwersalne siedzisko, awaryjny włącznik opuszczania oraz w ładowarkę z kontrolą ładowania. Doskonale sprawdzi się do użytkowania przez osoby mające trudności z samodzielnym wstawaniem i przemieszczeniem się.

Podnośnik Meva Lifter wyróżnia się wyjątkowo małymi gabarytami, dzięki czemu świetnie spełni swoją funkcję nie tylko na oddziałach szpitalnych czy w placówkach rehabilitacyjnych. Można go zamontować również w niedużym mieszkaniu czy łazience, dowolnie regulując ramię podnośnika i dostosowując go do indywidualnych potrzeb pacjenta. Podnośnik ścienny Meva Lifter stanowi wysoce niezawodne i bezawaryjne rozwiązanie, które zajmuje niedużą przestrzeń i w dużej mierze ułatwia codzienną pielęgnację osób niepełnosprawnych ruchowo.

meva lifter bez ta z siedziskiem mae          naścienny

linak

 DANE TECHNICZNE:

-wysokość podnośnika 106 cm
-montaż mocowania ściennego na wys. ok. 70 cm
-udźwig 130 kg
-odległość orczyka od ściany 100 - 125 cm

Każdy Podnośnik serii MEVA w komplecie zawiera jedno siedzisko do wyboru. Rodzaje dostępnych siedzisk znajdziesz w dziale "Akcesoria do podnośników" Wszystkie akcesoria, części zamienne i podzespoły znajdują się w naszej regularnej ofercie.

 

Powyżej zdjęcia podnośnika Meva Lifter z konstrukcją wolnostojącą (zamontowany na słupku przytwierdzonym do podłoża).