mini

Stabilny i wykonany z dbałością o najmniejsze detale podnośnik Meva Mini jest jednym z najmniejszych podnośników transportowo-kąpielowych, który został zaprojektowany z myślą o codziennej pielęgnacji osób niepełnosprawnych. Ułatwia obsługę pacjentów leżących, a także przenoszenie chorych z łóżka na wózek inwalidzki lub z wózka do wanny. Podnośnik został wyposażony w obrotowy orczyk oraz elektryczne ramię nośne, świetnie sprawdzając się do użytku zarówno w szpitalach, domach opieki i ośrodkach rehabilitacyjnych, jak również w prywatnych mieszkaniach. Jego dużym atutem jest lekka konstrukcja oraz wyjątkowo prosta obsługa przy pomocy pilota na elastycznym kablu.

Podnośnik Meva Mini cechuje się niewielkimi gabarytami, dzięki czemu mieści się nawet w wąskich korytarzach oraz małych łazienkach. Urządzenie wytrzymuje obciążenie do 130 kilogramów. Dla bezpieczeństwa podczas transportowania osób niepełnosprawnych, podnośnik wyposażono w przycisk awaryjny Stop oraz w opcję awaryjnego ręcznego opuszczania w dół.

wfoto 4851mini małe

 wfoto 4862mini małe

 

 

 

 

 

 

 

linak

WYPOSAŻENIE:
Elektryczne ramię nośne
Pilot na elastycznym kablu
Przycisk awaryjny Stop
Awaryjne ręczne opuszczanie w dół
Możliwość rozszerzenia przedniej części podstawy nośnej
Hamulce w kołach
Siedzisko uniwersalne

                                              

 

DANE TECHNICZNE:
Udźwig 130 kg
Szerokość całkowita 54 cm / 103 cm
Wysokość podnośnika 113 cm
Długość podstawy jezdnej 97 cm
Wys. podst. jezdnej 11 cm
Zakres pracy orczyka 49 - 170 cm
Koła 100 mm lub 75 mm
Baterie 2x 12V 2,3Ah
Napięcie baterii 24 V
Masa własna 29 kg

 

Każdy Podnośnik serii MEVA w komplecie zawiera jedno siedzisko do wyboru. Rodzaje dostępnych siedzisk znajdziesz w dziale "Akcesoria do podnośników" Wszystkie akcesoria, części zamienne i podzespoły znajdują się w naszej regularnej ofercie.

 

 

 

 

meva MINI